En Başarılı Kırk Yaş Altı Kırk Yönetici
Tusaf

Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Eren Günhan Ulusoy Fortune Türkiye Dergisi’nin her yıl yayınladığı ‘En Başarılı Kırk Yaş Altı Kırk Yönetici’ listesine 7. sıradan girdi. 


Fortune Türkiye ’40 Yaş Altı 40 Yönetici Listesi’ bu sene de başarılı, genç liderleri ve yöneticileri başarılı performanslarıyla öne çıkardı. Fırsatları değerlendirenler, gelecek planlamasını net yapanlar… Çalışma hazırlanırken, her yıl olduğu gibi bu sene de Türkiye’nin dört bir yanından partnerlerle listenin içeriği daha da zenginleşti. Uzmanlar, analistler, insan kaynakları şirketleri, danışmanlık firmaları, sanayi ve ticaret odaları, girişimcilik kulüpleri, TÜSİAD, Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD), Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD), ve Anadolu Girişimci İş Adamları Derneği (AGİAD) başta olmak üzere toplam 172 işadamı derneğinin desteği ve ilgisi, listede yeni isimlerin belirlenmesinde yardımcı oldu.


 
Güncel Haberler Hızlı Erişim Bağlanıtılar Takip Edin

Ana Sayfa
Un Köşesi
Yayınlar
İstatistikler
TUSAF Foto Galeri
Basında Sektörümüz
İletişim

Türkiye Hububat Bülteni
Ticaret Borsaları Bilgi Sistemi
Rekabet Kurumu
Ekmeğini İsraf Etme

 

Günlük Gazete Haberleri


haberleri okumak
için tıklayınız

 

Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Linked-In
Pinterest

TUSAF Dergisi-Türkiye'nin Unu


dergiyi okumak
için tıklayınız

TÜRKİYE UN SANAYİCİLERİ FEDERASYONU
Üniversiteler Mahallesi, 1598 Cadde, A3 Plaza, No: 33, Bilkent Plaza, Bilkent, 06800, Ankara • Tel: (312) 440 04 54 • Faks: (312) 440 03 64 • E-Posta: bilgi@tusaf.org