16.05.2022 - YENİ TUSAF YÖNETİMİNDEN KURUMUMUZA ZİYARET

calistayhbr.jpg

Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF) Başkanı Haluk TEZCAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kurumumuzu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürümüz Ahmet GÜLDAL’la bir araya geldi.

Genel Müdürümüz Ahmet GÜLDAL, yeni göreve başlayan TUSAF Yönetim Kuruluna nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Göreve yeni seçilen TUSAF Başkanı Haluk TEZCAN ve Yönetim Kurulu Üyelerine yeni dönem çalışmalarında başarılar dilerim. Sektör açısından gayet verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Hububat ve un piyasaları üzerinde görüş alışverişinde bulunduk. Yeni dönemde de işbirliğiyle verimli bir sezon geçireceğimizi ümit ediyorum’’ dedi.

TUSAF Başkanı Haluk TEZCAN da ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirerek “TUSAF yeni yönetimi olarak bugün TMO’dayız. TMO sektörümüzün en önemli Kurumudur. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de koordineli ve verimli çalışmalar yapacağımıza inancımız tamdır.” şeklinde görüşünü dile getirdi.

Görüşme çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.


 
 
Günlük Gazete Haberleri Hızlı Erişim Bağlanıtılar Takip Edin


haberleri okumak
için tıklayınız

Ana Sayfa
Un Köşesi
Yayınlar
İstatistikler
TUSAF Foto Galeri
Sektör Köşesi
İletişim

Türkiye Hububat Bülteni
Ticaret Borsaları Bilgi Sistemi
Rekabet Kurumu
Ekmeğini İsraf Etme
İstihdam Seferberliği

 

Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Linked-In
Pinterest

TÜRKİYE UN SANAYİCİLERİ FEDERASYONU
Üniversiteler Mahallesi, 1598 Cadde, A3 Plaza, No: 33, Bilkent Plaza, Bilkent, 06800, Ankara • Tel: (312) 440 04 54 • Faks: (312) 440 03 64 • E-Posta: bilgi@tusaf.org